II edycja projektu „Świat bliżej nas” w przygotowaniu

Zaproszenie do włączenia się realizację projektu

Działając w porozumieniu z Panią dyrektor Martą Michalkiewicz ze Szkoły Podstawowej  nr 3 w Obornikach Śląskich i z Panem dyrektorem Wojciechem Wróblem ze Szkoły Podstawowej w Pęgowie, Fundacja Znajdź Cel mamy zaszczyt zaprosić Państwa  na spotkanie inaugurujące II edycję projektu „Świat bliżej nas”. Pamiętając o  dobrze przyjętej przez dzieci i młodzież wiosennej wizycie wolontariuszy AIESEC, zwracamy się do wszystkich zainteresowanych z prośbą o wzięcie udziału w przygotowaniu Szkół i Fundacji do nowych wyzwań i związanych z projektem.

Mamy nadzieję, na wspólną dyskusję, która pomoże nam dostrzec potrzeby dzieci i młodzieży, oraz zaplanowanie Ich pełnego udziału w działaniach projektowych. Projekt wiąże się także  z zadaniami dla organizacji przyjmującej, którą jesteśmy. Dlatego też, korzystając z obecności Państwa  na spotkaniu spróbujemy wspólnie rozwiązać czekające na nas obowiązki gospodarzy. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i pomysły, które pomogą nam usprawnić przebieg projektu i będą też wsparciem dla gości z następujących krajów: Indonezji, Laosu, Maroka i z Indii.  Wierzymy, że kontakt naszych dzieci z tak różnorodnymi ludźmi i ich kulturami, warty jest naszego zaangażowania i dobrego przygotowania.

Do dziś mamy wstępnie ustalone następujące tematy: nocleg dla gości w akademikach Politechniki Wrocławskiej, terminy wizyt oraz prowadzenie półkolonii podczas ferii przez naszych gości.

Przed nami wyzwania dotyczące pokrycia kosztów:przejazdów Wrocław-Pęgów-Oborniki oraz przejazdów po samym Wrocławiu oraz zapewnienie posiłków naszym gościom, a także zaplanowanie ewentualnych atrakcji związanych z poznawaniem naszego kraju i kultury.

Za wszelką pomoc z góry serdecznie dziękujmy i mamy nadzieję, że wspólnie zorganizujemy  ciekawy czas dla naszych dzieci. W końcu nie często zdarza się taki projekt.

Równocześnie w czasie spotkania, przedstawiamy nowe możliwości projektowe, które mają szansę wzmacniać nasze dzieci i podnosić ich kompetencje.

Zapraszamy dnia 5 grudnia na godzinę 17.30 do auli Szkoły Podstawowej w Pęgowie

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia na maila fundacja@znajdzcel.pl

Partnerem projektu jest Sołectwo Pęgów.

z poważaniem Anna Pukacz Górnikowska