Nadszedł czas świętowania- dziękujemy, że byliście z nami :)

W piątek 23 lutego 2018 roku odbyło się w Auli Szkoły Podstawowej w Pęgowie podsumowanie trzech działalności Fundacji. Na spotkanie przybyli Burmistrz Henryk Cymerman,  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pęgowie Pan Wojciech Wróbel, przedstawicielka wydziału ds. organizacji pozarządowych w Gminie Oborniki Śląskie Pani Katarzyna Strzałkowska, członek Rady Fundacji Pan Michał Skalny i wielu innych zaprzyjaźnionych członków lokalnych Stowarzyszeń, sympatycy, uczestnicy projektów i kandydaci na uczestników. Była to wyśmienita okazja do złożenia podziękowań dla Wszystkich którzy wspierają nasze działania.

Udało nam się opowiedzieć o wszystkich zrealizowanych projektach i doświadczeniach które wskazują, iż czas spędzony z nami procentuje zaangażowaniem, rozwojem pasji i talentów, szczególnie w przypadku współpracującej z nami Młodzieży. Wśród wyróżnionych osób chcę podkreślić podziękowanie dla przedstawiciela młodego pokolenia działaczy- Jakuba Matuszaka za zaangażowanie i aktywność.

W ramach wyróżnienie aktywności Młodych Jakub Matuszak i Zosia Górnikowska zostaną przez Fundację rekomendowani do udziału w szkoleniu na Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse. Mamy nadzieję, na dalszy rozkwit Ich kompetencji liderskich i udział w działalności Fundacji.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie, miłe słowa które zachęcają nas do jeszcze aktywniejszego poszukiwania dróg do zaangażowania członków naszej społeczności lokalnej we wspólne projekty i inicjatywy

serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działalność Fundacji, za to że nas wspieracie, motywujecie, umożliwiacie nam realizację naszych celów dziękujemy, że jesteście z nami 🙂

Dodaj komentarz